User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Fields
el: Πεδία

en: Contains
el: Περιέχει

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου
