User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Fields
et: Väljad

en: Contains
et: Sisaldab

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Starts with
et: Algab millega
