User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Fields
fi: Kentät

en: Contains
fi: Sisältää

en: Autocomplete matching
fi: Automaattinen täydennys

en: Starts with
fi: Alkaa

en: Link title
fi: Linkin otsikko
