User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Fields
he: שדות

en: Contains
he: מכיל

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Fallback behavior
he: התנהגות חילופית

en: Use select list widget
he: להשתמש ברכיב מסוג רשימת בחירה

en: Create link on the full view
he: יצירת קישור בתצוגה מלאה

en: Link hover title
he: כותרת במעבר עכבר

en: Return path
he: הנתיב חזרה

en: The new node (no redirect)
he: פריט התוכן החדש (בלי הפניה)

en: Use autocomplete widget
he: שימוש ברכיב טופס מסוג השלמה אוטומטית

en: Use fallback behavior when editing content
he: להשתמש בהתנהגות חילופית בעת עריכת תוכן
