User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Fields
hu: Mezők

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Autocomplete matching
hu: Automatikus kiegészítés módja

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: Link title
hu: Hivatkozás címe
