User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Fields
id: Bidang isian

en: Contains
id: Mengandung

en: Autocomplete matching
id: Pencocokan otomatis

en: Starts with
id: Mulai dengan

en: Link title
id: Tautan judul
