User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Fields
is: Svæði

en: Contains
is: Inniheldur

en: Starts with
is: Byrjar á

en: The previous page
is: Fyrri síða
