User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Fields
it: Campi

en: Contains
it: Contiene

en: Autocomplete matching
it: Riscontro autocompletamento

en: Starts with
it: Inizia con

en: Link title
it: Titolo del link
