User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Contains
lt: Turi

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas
