User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Fields
nl: Velden

en: Contains
nl: Bevat

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Link title
nl: Linktitel

en: Leave the field blank
nl: Het veld leeg laten

en: Link hover title
nl: Hover-tekst van de link
