User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Fields
oc: Camps

en: Contains
oc: Conten

en: Starts with
oc: Commence per

en: Link title
oc: Títol del ligam
