User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Fields
ru: Поля

en: Contains
ru: Содержит

en: Autocomplete matching
ru: Совпадение автодополнения

en: Starts with
ru: Начинается с

en: Link title
ru: Заголовок ссылки
