User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Fields
vi: Các trường

en: Contains
vi: Chứa

en: Starts with
vi: Bắt đầu với

en: Link title
vi: Tiêu đề của liên kết

en: The previous page
vi: Trang trước
