User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Fields
be: Палі

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з
