User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Fields
es: Campos

en: Contains
es: Contiene

en: Autocomplete matching
es: Concordancia de autocompletar

en: Starts with
es: Comienza con

en: Link title
es: Título de enlace

en: Display page not found error
es: Muestra el error pagina no encontrada

en: Leave the field blank
es: Deje el campo vacio

en: Create link on the full view
es: Crear enlace en la vista completa

en: Text shown while hovering over the link.
es: Texto mostrado mientras el cursor esta sobre el enlace

en: The previous page
es: La pagina anterior

en: After creating the new node through the link, determine where the user should be redirected.
es: Despues de crear el nuevo nodo desde el enlace, determine a donde redirigir al usuario.
