User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Fields
fr: Champs

en: Contains
fr: Contient

en: Autocomplete matching
fr: Correspondance de l'autocomplétion

en: Starts with
fr: Commence par

en: Link title
fr: Titre du lien

en: Fallback behavior
fr: Comportement de repli

en: Leave the field blank
fr: Laisser le champ vide

en: Text shown while hovering over the link.
fr: Texte affiché lors du survol du lien.

en: Return path
fr: Chemin de retour

en: The new node (no redirect)
fr: Le nouveau nœud (pas de redirection)

en: The previous page
fr: La page précédente

en: Referenced content not found.
fr: Le contenu référencé n'a pas été trouvé.

en: Use autocomplete widget
fr: Utiliser un widget d'autocomplétion
