User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Fields
ja: フィールド

en: Contains
ja: 含む

en: Autocomplete matching
ja: 自動補完の一致

en: Starts with
ja: ～で始まる

en: Link title
ja: リンクタイトル

en: Use select list widget
ja: セレクトリストウィジットを使用

en: Leave the field blank
ja: フィールドを空欄のままにする

en: Use autocomplete widget
ja: 自動補完ウィジットを使用
