User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Fields
pt: Campos

en: Contains
pt: Contém

en: Autocomplete matching
pt: Preenchimento automático correspondente a

en: Starts with
pt: Começa com

en: Link title
pt: Titulo da ligação
