User Reference URL Widget (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Fields
tr: Alanlar

en: Contains
tr: İçerir

en: Autocomplete matching
tr: Otomatik tamamlama eşleşmesi

en: Starts with
tr: İle başlayan

en: Link title
tr: Bağlantı başlığı
