Userreport (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Save
da: Gem

en: Key
da: Nøgle

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Not set
da: Ikke angivet
