Userreport (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Key
el: Κλειδί

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
