Userreport (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Save
fi: Tallenna

en: Key
fi: Avain

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Not set
fi: Ei asetettu
