Userreport (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Save
hr: Spremi

en: Key
hr: Ključ

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
