Userreport (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Save
lv: Saglabāt

en: Key
lv: Atslēga

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Not set
lv: Nav iestatīts
