Userreport (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Key
nl: Sleutel

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Not set
nl: Niet ingesteld
