Userreport (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Save
pt: Salvar

en: Key
pt: Chave

en: Usage
pt: Uso

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Not set
pt: Não definido

en: Google Analytics Code
pt: Código do Google Analytics

en: Implements userreport.com feedback on the page
pt: Implementa comentários userreport.com na página

en: Enables integration with userreport.com.
pt: Permite a integração com userreport.com.
