Userreport (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Save
ca: Desa

en: Key
ca: Clau

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Not set
ca: Sense establir
