Userreport (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Save
vi: Lưu

en: Key
vi: Khóa

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
