Userreport (7.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Save
az: Saxla

en: Key
az: Açar

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Not set
az: Qurulmayıb
