Userreport (7.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
