Userreport (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Save
he: שמירה

en: Key
he: מפתח

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Not set
he: לא נקבע
