Userreport (7.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: Key
hu: Kulcs

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Not set
hu: Nincs beállítva
