Userreport (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Save
pl: Zapisz

en: Key
pl: Klucz

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Not set
pl: Nie ustawiono
