Userreport (7.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save
ro: Salvare

en: Key
ro: Cheie

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Not set
ro: Nu este setat
