Userreport (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save
sk: Uložiť

en: Key
sk: Kľúč

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
