Userreport (7.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Save
th: บันทึก

en: Key
th: คีย์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Not set
th: ไม่ได้ตั้งค่า
