Userreport (7.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Save
cs: Uložit

en: Key
cs: Klíč

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Not set
cs: Nenastaveno
