Userreport (7.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Save
eu: Gorde

en: Key
eu: Giltza

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
