Userreport (7.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Key
fr: Clef

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Not set
fr: Non défini
