Userreport (7.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Save
it: Salva

en: Key
it: Chiave

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Not set
it: Non impostato
