Userreport (7.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save
lt: Saugoti

en: Key
lt: Raktas

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
