Userreport (7.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Save
oc: Enregistrar

en: Key
oc: Clau

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
