Userreport (7.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Save
sv: Spara

en: Key
sv: Nyckel

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Not set
sv: Ej inställd
