Userreport (7.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Save
uk: Зберегти

en: Key
uk: Ключ

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Not set
uk: Не встан.
