Userreport (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Save
de: Speichern

en: Key
de: Schlüssel

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Not set
de: Nicht eingerichtet
