Userreport (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save
et: Salvesta

en: Key
et: Võti

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Not set
et: Pole määratud
