Userreport (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Save
ja: 保存

en: Key
ja: キー

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Not set
ja: 未設定
