Userreport (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Save
tr: Kaydet

en: Key
tr: Anahtar

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Not set
tr: Ayarlanmamış
