Users Export (7.x-2.0-rc7) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Export
pt: Exportar

en: Advanced Settings
pt: Configurações avançadas

en: Date format
pt: Formato da data

en: Other
pt: Outros

en: Missing
pt: Faltando

en: Download File
pt: Download do Arquivo

en: - Default -
pt: - Padrão -
