Usersnap Integration (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Italian
hi: इताली

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: Japanese
hi: जापानी

en: Korean
hi: कोरियाई

en: Czech
hi: चेक

en: Danish
hi: दानिश

en: Dutch
hi: डच

en: Finnish
hi: फिन्निश

en: Hungarian
hi: हंगेरी

en: Polish
hi: पोलिश

en: Russian
hi: रूसी

en: Swedish
hi: स्वीडिश

en: Turkish
hi: तुर्की

en: Icelandic
hi: आइसलेंडीक
